DİJİTAL PAZARLAMA

Sonraki
Seo (Google Optimizasyonu)
Scrolla

Dijital Ortamlara Akıyoruz

Markanız birçok haber sitesinde sektörünüz ile alakalı portallarda müşteri yada ziyaretçi potansiyelinizin çok olduğu web sitelerinde medya satın alma işlemi ile reklamları yayınlansın.

Dijital Ortamlara Akıyoruz

Duymayan Kalmasın

Sosyal Medya Departmanımız markanızın sosyal medyadaki ihtiyacına yönelik stratejiler geliştiren, satışlarınızı arttırmaya yönelik projeler üreten yeni nesil dijital ajanstır. Sosyal Medyayı doğru kullanıp kitlelere ulaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Sosyal Medya kampanya yönetimi, Sosyal Medya hesapları modörasyonu, Tasarım Çalışmaları, Reklam Yönetimleri, Seeding alanları yönetimi ve kurgulanması, Raporlama çalışmaları ile 360 derece hizmet kapınızda :)

Duymayan Kalmasın

Bu gün kimse aramadı mı ?

Adwords sertifikalı uzman ekibimiz en doğru hedef kitlenizi belirler ve hedef kitlenize yönelik en doğru reklam ürünlerini kullanır. İçerik hedefli reklamlar, Arama Ağı Reklamları, Re-Marketing(Yeniden Pazarlama) reklamları, Merchant reklamları gibi google ın tüm ürünlerini kullanarak en ekonomik şekilde en fazla geri dönüş almanız sağlar.

Şeffaflık karakterimiz oldu.. Google Partner firma olarak Google adwords sertifikalı uzman ekibimiz ile reklam bütçelerinizi en iyi şekilde kullanarak en iyi dönüşleri elde etmeye çalışıyoruz. Hangi tıklamaya ne ödediğinizi ne kadar kazanım elde ettiğiniz google raporlarında her ay sizde..

Bu gün kimse aramadı mı ?

Size Zirve Yakışır

Uzman seo ekibimiz web sitenizi analiz eder, eksikleri çıkartır, gereken tüm çalışmaları gerçekleştirir. Tüm bunları düzenli olarak yapar ve aylık olarak raporlar. Siz de önemli anahtar kelimelerinizin aramalardaki yükselişlerini izler hizmetinizin veya ürününüzün satışlarını arttırırsınız.

Google Türkiye ye geldiği yıl kurulan ajansımızda google ile bir kardeş gibi büyüdük (O bizi tanımasa da biz onu çok iyi tanıyoruz :)) Her yıl değiştirdiği algoritmaları, deneme yanılma yöntemlerimizi, Seminerleri anlatmakla bitiremeyiz iyisi mi tıklayın.. Ya da arayın.

Size Zirve Yakışır

Teklif İsteyin

Başa Dön