E-Ticaret

Sonraki
Özel Proje Geliştirme
Scrolla

Kurumsal Web Sitesi ve E-Ticaret Bir Arada

Hem kurumsal firmamın tanıtımını yapayım hem de ürünlerimi satayım ama paket e-ticaretler bunun için uygun değil sadece ürün satışı için uygun diyorsanız doğru yerdesiniz. Çok fazla özellik barındıran e-ticaret modüllerinin yerine hem sizi tanıtacak ama ürünler için bir online satış sistemi kurulması için kurumsal kimliğinize uygun bir tasarıma kendi geliştirdiğimiz CMS imizi entegre ederek online satış imkanı sunuyoruz. Bu şekilde iki ayrı web sitesi yönetmek yerine tek bir internet sitesi ile tüm ihtiyacınızı karşılama imkanı sunuyoruz.

Kurumsal Web Sitesi ve E-Ticaret Bir Arada

İnternet Siteniz Her Yerde Olsun Ürünleriniz Hemen Satılsın

Arma Web Ajansı 40 kişilik ekibi ile dijital ortamda her alanda etkin danışmanlık sağlayabilmektedir. (Bknkz : Ekibimiz) Bknz : Sosyal Medya Danışmanlığı ve Google Adwords'ün tüm ürünleri hakkında (Bknz : Google Adwords ) bilgilendirmeler, sunumlar ve uygulamalar yapabilmekteyiz. Markanızın bilinilirliği ve müşteri portföyünüzü geliştirmek için Lansman ve PR çalışmaları kendi bünyemizde verilen hizmetlerdendir.

İnternet Siteniz Her Yerde Olsun Ürünleriniz Hemen Satılsın

Ürünlerinize Arama Motorlarından Ulaşılsın!

E-Ticaret sistemlerimizi geliştirirken dikkat ettiğimiz en önemli nokta arama motoru uyumluluğudur. Web sitenize giren ziyaretçilerin web sitenizde zaman geçirmesi, ürünlerinizi incelemesi ve görsellerinize tek tek bakması yani kısacası sitenizde zaman geçirmesi arama motorları açısından çok önemli bir kriterdir. (Bknz : Seo Kriterleri) Kullanıcı deneyimleri e-ticaret sistemleri için çok önemli bir unsurdur. (Bknz : UX Exprience) E-ticaret sistemimiz bu kriterler üzerinde durularak geliştirilmeye devam etmektedir. Bu sebeplerden link yapıları, anahtar kelimeler, sayfa title'ları, description ve kategorilendirme mantığımız tam da arama motorlarının istediği gibidir.

Ürünlerinize Arama Motorlarından Ulaşılsın!

Özel Bir Tasarımla Standartların Dışına Çıkın!

E-Ticaret piyasasında genel anlamda bir paket satışı mevcuttur. Ancak bizim tercihimiz ve yaklaşımımız her ürünün ve ürün grubunun kendine has sunumunun yapılması ve buna göre dizayn edilmesidir. Bir gıda satıcısı ile mobilya satıcısı aynı alt yapıyı ve tasarımı kullandığında basma kalıp sonuçlarla karşılaşabilir. Bu noktada, bu işte başarılı olma ya da olmama durumu gibi bir sonuç çıkartabilir. Profesyonel grafik tasarımcılarımız sizi dinleyerek en doğru sonuca ulaşmayı hedeflemektedir. Profesyonel bir dokunuşla beraber uygulanan geniş perspektif de çok farklı sonuçlar doğurabilir.

Özel Bir Tasarımla Standartların Dışına Çıkın!

Teklif İsteyin

Başa Dön