Logo Tasarımı

Sonraki
Hosting
Scrolla

Heryerde sizi temsil etmeli

Logo tasarımı yaparken sadece kartvizit üzerinde görünen bir yapıda düşünülmemelidir. Mesela bir bardak üzerinde veya bir şapka üzerinde de çok dikkat çekici ve net olması gerekmektedir. Logo yaptırırken bu ayrıntılara dikkat etmeniz yararınıza olacaktır.

Heryerde sizi temsil etmeli

Sadelik ucuz görünmek değildir!

Türkiye' de bir çok firma logolarını matbaa vb. basım yerlerinde basit bir harf sistemi ile yaptırmaktadır. Ancak bu şekilde logolar piyasada çok fazla olduğu için akılda kalıcılığı en aza indirgemektedir. Hizmet verdiğiniz alanda dikkat edin bir çok sizinle aynı hizmeti veren kuruluşlarının sahip oldukları logoların çok kalitesiz olduğunu gözlemleyeceksiniz. Özellikle internet sitesi sahibi olan kuruluşlar kötü bir logoya sahipse ziyaretçi üzerinde olumsuz bir etki bırakmaktadır. Çünkü internet sitesi üzerinden siz ulaşacak olan kişiler sizi tanımadıkları için güvenmemektedir. Bu güven ancak kurumsal bir görüntü ile sağlanabilmektedir. Bu kurumsal görüntüde ise logo en büyük paydayı almaktadır.

Sadelik ucuz görünmek değildir!

Akıllarda kalın!

Logo tasarımı markanızın akılda kalıcılığında en önemli etkenlerden biridir. Bu nedenle amatör logo tasarımları markanıza olumlu değil olumsuz etikler yaratacaktır. Kurumsal kimlik çalışmasında bir tüm renk ve çalışmalar logo üzerinden şekillenmektedir. Logo kuruluşun piyasadaki yüzüdür. Arma Web grafik tasarım ekibi profesyonel logo tasarımı ile bir çok markanın logo çalışmalarını yapmıştır.

Akıllarda kalın!

Teklif İsteyin

Başa Dön