Özel Proje Geliştirme

Sonraki
DİJİTAL PAZARLAMA
Scrolla

Çalışma Stratejimiz

Sizi dinliyoruz, Araştırma yapıyoruz, Strateji belirliyoruz, Yaratıcı fikirler buluyoruz, Hayata geçiyoruz, İslevselligi önemsiyoruz, Sonuç odaklıyız, Sizinle mutlu oluyoruz, Ve daima bir tık ötesini sunuyoruz…

Çalışma Stratejimiz

Teslim Sonrası Destek

Projenin bizce en önemli kısımlarının başında gelir. Kullanıcılardan alınacak feedback lere çıkabilecek hatalara göre müdahale edebilecek bir ekip bulundurmak. Yayına aldığımız projelerimiz bizim için yeni doğan bebeğimiz gibidir. O gözle bakıp ilgilenmek gerek.

Teslim Sonrası Destek

Ekipteki Kişi Sayısı

Her biri yedekli olmak üzere projelerde proje yöneticisi, Backend Software, Frontend Developer ve içerik yöneticisi olmalı. Bu kişilerin sayıları proje büyüklüğüne göre değişim gösterebilecek durumda olmalı Arma Digital Ajans olarak Son 10 yıldır 35 kişilik ekibin altına hiç düşmedik. Hiçbir zaman kişilere bağlı bir çalışma yapımız olmadı.

Ekipteki Kişi Sayısı

Deneyim

Projede görev alacak kişilerin daha önce birden fazla proje geliştirmiş olması gerekir. Proje tecrübesi olmayan kişiler ile yola çıkmanız başarılı olacak projenizi başarısızlıkla sonuçlandırabilecek en büyük hatalardan olacaktır.

Deneyim

Bir Fikrim Var!

Her fikrin %100 başarılı olma şansı elbette ki yoktur. Ancak süreci iyi yönetebilirseniz başarıya ulaşmak çok daha fazla ihtimal dahilinde olur. Bir proje geliştirecek ekibin olmazsa olmazları aşağıdadır. Siz de fikrinize güveniyorsanız gelin birlikte fikirlerinizi konuşalım.

Bir Fikrim Var!

Hayal edin, Risk alın, Hedeflerinizin peşini bırakmayın

Startup proje geliştirmek isteyen girişimcilerimizin yanındayız. Şuana kadar birçok startup proje geliştiren bir ajans olarak yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyoruz :) Özel proje geliştirme bir ekip işi deneyimli bir kadro gerektirir. Bu yüzden sizleri ajansımıza düşüncelerinizi tartışmak belki de bir şeyler katabilmek adına bekliyoruz. Projenizi detaylı dinleyip analiz ederek, hem maliyet hem süreç analizi çıkartıyoruz. Fikirleriniz bizler için önemli..

Hayal edin, Risk alın, Hedeflerinizin peşini bırakmayın

Teklif İsteyin

Başa Dön