Seo (Google Optimizasyonu)

Sonraki
Video Prodüksiyon
Scrolla

Projeniz İçin Özel Seo Çalışması

Projelerin seo çalışması bir kaç anahtar kelimeli firma seo çalışmasına uzaktan yakından benzemez. Çok farklı kriterler devreye girer belli anahtar kelimelerde değil o web sitesinde ki tüm içeriklerde üst sıralara çıkarılması gerekir. Burada site içi seo ve kodlama çok önemli rol oynamaktadır. Projenin detaylı incelenmesi, projede verilen içeriğin detaylı analizi, daha sonrasında eklenecek olan içeriklerinde kendinden seoya uygun olarak eklenmesi vb. Detaylara dikkat edilmesi gerekir. Bunun için projenizi mutlaka daha önce proje seo çalışmaları yapmış birilerine emanet edin. Projenize Özel Seo sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Projeniz İçin Özel Seo Çalışması

Kurumsal Seo (Sektörünüze Özel)

Web siteleri; doğal yollardan ulaşamayacağı popülerliğe, yapılan seo çalışmaları ile ulaşırlar. Firmanızın internette bulunur olmasının yolu, iyi bir arama motoru optimizasyonundan geçer. Eğer firmanızın popülerliğe ulaşmasını istiyorsanız, mutlaka seo hizmeti almanız gerekir. Arama motorları bir web sitesinin popülerliğini, artan organik kullanıcı sayısıyla, site ile ilgili olarak paylaşılan bilgiler ile kazanılan doğal ve kaliteli backlink (bağlantılar) ile değerlendirir. Seo çalışması yapılan web sitelerinde odak noktası daima ‘özgünlük’ olmalıdır. Özgün olmayan hiçbir çalışma web sitenize yarar sağlamaz. Aksine, çeşitli algoritmalara da takılmasına sebep olabilir. Detaylar için Kurumsal Seo sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kurumsal Seo (Sektörünüze Özel)

Google ve Yandex Navigasyon Kayıt

Navigasyonlarda kayıtlı olmak bulunur olmak açısından önemli olduğu kadar seo çalışmaları için de önemlidir. Bu detayı çok kişi bilmez ancak Google web sitelerine güvenmek için navigasyonlarda o siteye bağlı olan firmanın kayıtlı olmasını önemser. İşte tam burada önemli bir etken devreye giriyor, kayıt işlemi sırasında web sitesi ile firmayı eşleştime. Bunun için kayıt işlemi yapılırken de bu konuda tecrübeli ve uzman kişilerin yapması önemli. 

Google ve Yandex Navigasyon Kayıt

Arama Motorlarına & Rehberlere Kayıt

Backlink kazanmak ve internet üzerinden yaygınlaşmak için arama motorları ve rehberler çok iyi kaynaklardır. Bu kaynakların bir çoğu ücretsizdir. Ancak önemli olan bu kaynaklara kayıt yaparken dikkat edilecek detaylardır. Anahtar kelime seçimleri, başlıklar ve sizi anlatan yazılar bu kayıt işleminin dikkat edilmesi gereken konularıdır. 

Arama Motorlarına & Rehberlere Kayıt

Kaliteli ve Gerçek Backlink

Google dan ceza alan (banlanan) bir çok web sitesi black link dediğimiz Google tarafından spam olarak işaretlenmiş web sitelerinden link aldığı için banlanmaktadır. Backlink seo çalışmasının en hassas çalışmasıdır. Web sitenizi bir daha çıkmamak üzere spama sokabilir. Onun için ekibimiz Google tarafından güvenilir olarak belirlenmiş haber vb. sektörel siteler üzerinden makale içi link çalışması yapmaktadır. Bu da sitenizin kaliteli ve gerçek backlink e sahip olmasını sağlayacaktır. Backlink analizi için tıklayın sitenizin link durumunu inceleyin.

Kaliteli ve Gerçek Backlink

Site İçi Seo Çalışması

Anahtar kelimelerin belirlenmesi, link, arama motorlarına kayıt, sunucu hız ve ping süreleri gibi dış seo çalışmalarının yanında site içi seo çalışması da bi o kadar önemlidir. Aslına bakılırsa seo çalışması iki kategoriye ayrılabilir biri dış seo çalışmaları diğeri ise site içi seo çalışması. Site içi seo çalışması yüzlerce farklı kriterde web sitesine seo çalışması yapmaktır. Anahtar kelime dağılımı, site içi linkler, özgün içerik, title, meta vb. Bir çok kriter site içi seo çalışmasına girmektedir. Site içi seo çalışması hakkında daha detaylı bilgi için tıklayın.

Site İçi Seo Çalışması

Detaylı Seo Analizi

Seo çalışmasına başlamadan önce nasıl bir yol izleneceği detaylı seo analizi ile belirlenir. Analizi yaparken rakiplerin incelenmesi, anahtar kelimelerin belirlenmesi, anahtar kelimelerde ki arama oranları, anahtar kelimelerde ki rekabet seviyeleri ve daha bir çok dış seo analizi yapılır. Web sitesinin analizi yapılırken ise kodlama, hız, güvenlik, link yapısı, anahtar kelime dağılımı ve daha bir çok alan incelenir. Tüm bu incelemerin sonunda bir analiz çıkarılır ve bu plan üzerinden seo çalışmaları başlar. 

Detaylı Seo Analizi

Teklif İsteyin

Başa Dön