Sosyal Medya Danışmanlığı

Sonraki
Medya Satın Alma
Scrolla

Online İtibar Yönetimi

Sosyal medyada markanız hakkında yapılan her türlü yorumlarla ilgili analiz ve raporlamalar sunar, oluşabilecek online krizlere önceden önlem alarak destek oluruz.

Online İtibar Yönetimi

Dijital PR

Sosyal medya fenomenleri, bloggerlar,youtuberlar ile ilgili özel çalışmalar yaparak, markanızın dijital pr değerini arttırıyoruz.

Dijital PR

Yaratıcı Çözümler

Hedeflerinize ve iş planınıza yönelik yaratıcı fikirler sunar markanıza büyütürüz.

Yaratıcı Çözümler

Dijital Medya Planlama

Sosyal medyadaki reklamlarınızın yaratıcı hedefleme sürecinin planlanması, optimize edilmesi ve hedef kitleye göre yönlendirilmesi.

Dijital Medya Planlama

Neler Yapıyoruz?

Arma Digital, markanızın sosyal medyadaki pazarlama stratejilerini belirleyerek, doğru hedef kitleye ulaşma ve raporlama sürecinde size destek olur. Sosyal medya danışmanlığında en iyisini biz yaparız.

Neler Yapıyoruz?

Size En Uygun Strateji

Markanızın dijital mecralardaki stratejilerini oluşturuyor, reklam kampanyaları planlıyor, çok güzel görseller kullanarak paylaşıyor ve bu paylaşımları önceden belirlediğimiz doğru hedef kitlelere gösteriyoruz. Tüm sosyal mecraları efektif kullanabilmek ve doğru analizler yapıp reklam bütçemizi çarçur etmeden en sağlıklı şekilde kullanmak bizim için önemli sizin için de önemliyse bi görüşmekte fayda var

Size En Uygun Strateji

Teklif İsteyin

Başa Dön