Sunucu

Sonraki
Native Mobil Uygulama
Scrolla

Co-Location / Sunucu Barındırma

Co-Location hizmetimizle mevcut serverınızın sistemimizde barındırılmasını sağlamaktayız. Bu barınma isteğiniz dahilinde Türkiye’de veya Avrupa’da sağlanabilmektedir. Kurulum, bakım ve destek çalışmalarını yürüttüğümüz sistemde sorunsuz çalışma ve güvenlik hassasiyet gösterdiğimiz konulardır. Aynı zamanda kolayca ulaşabileceğiniz teknik ekibimizle tüm sorunlarınız hızla çözüme ulaştırılmaktadır.

Co-Location / Sunucu Barındırma

Avrupa ve Türkiye Dedicated Server

Dedicated sunucu hizmetimizde firmamızın mevcut sunuclarının tarafınızca kiralanması hizmetini sunmaktayız. İsteğe bağlı olarak Avrupa’da veya Türkiye’de kiralama sağlamaktayız. Teknik ekibimiz yaşanan ve yaşanacak olan herhangi bir aksaklığa anında müdahale ederek sisteminizin tam kapasite çalışmasını sağlamaktadır. Düzenli olarak bakımları yapılarak oluşabilecek arızaların önlenmesi sağlanmaktadır. Sisteminizin sorunsuz çalışması kadar hızlı çalışması da prensiplerimiz arasındadır. Aynı zamanda dosya güvenliğinizi de üst seviyelerde tutarak hack ve virüslere karşı koruma altında tutmaktayız.

Avrupa ve Türkiye Dedicated Server

Windows veya Linux Vps

Vps ( Virtual Private Server ) dedicated sunucuların bölümlere ayrılarak kullanıldığı sunucu türleridir. Sisteminizin gerektirdiği duruma göre Windows veya linux olarak kurulabilir. Kurulan sistem için kendinizin de erişim sağlayabildiğiniz kendinize ait küçük sunucu türleridir. Kendinize ait ve izole edilmiş disk alanı ile bağımsız olarak çalışabilmektesiniz. Kontrol paneliniz ile sisteminizin detaylı takibini sağlayabilirsiniz.

Windows veya Linux Vps

Windows veya Linux Vds

Ana sunucunun donanımsal bölünmesiyle oluşturulan VDS yani virtual dedicated server sistemiyle ana sunucunun tüm imkanları sunulmaktadır. Özel olarak optimize ettiğimiz sistemimiz işletim sistemleri ve programlar yüksek performansta çalışmaktadır. Vds sistemi için Avrupa veya Türkiye lokasyonlu olarak hizmet vermekteyiz. Sisteminizin gerektirdiği duruma göre Windows Vds veya Linux Vds sunulmaktadır. Yüksek antivirüs programı sayesinde yüksek koruma sağlanmaktadır.

Windows veya Linux Vds

Teklif İsteyin

Başa Dön