Web Sitesi Tasarımı

Sonraki
Kurumsal Web Sitesi
Scrolla

Web Tasarım Nedir?

Bir çok firmanın internet ağında başarıyı yakalıyabilmek ve müşterilerine internet üzerinden hizmet sunabilmek adına web tasarım firmasına ihtiyaç duyulduğu istisnasız bir gerçektir. İşletmelerin internet üzerinden firmalarının tanıtımlarını yapmak ve satmak istediği tüm ürünlerinin satışını yapabilmek için web tasarım yapabilen firmalar ile iletişime geçerek istekleri ve talepleri doğrultusunda web site yaptırmaktadırlar. Web tasarım firmaları sitenin hazırlanması evresinde arama motorlarının siteyi daha iyi tarayabilmesi ve daha fazla kullanıcıya erişebilmeleri için sitenin yapısını Seo (Arama Motoru Optimizasyonu).uyumlu yapması önemli bir kriterdir. Web site tasarım aşamasında en önemli kriter tasarımın tamamiyle özel olarak tasarlanabilmesidir. Özel olarak tasarlanan web siteler arama motorlarının spam içerik olarak adlandırdığımız kopya içerikleri içerisinde barındırmayacağı için tarayıcılarda hızla yükseliş göstermektedir. Bir çok web tasarım firması özel tasarım yapmaktan çok hazır tasarımlar kullanmaktadırlar oysa ki özel tasarımlar arama motorlarının veri tabanlarında bulunmayan içeriklere sahip oldukları için daha fazla etkileşime girerek site ziyaretçi sayısını arttıracak niteliktedir. Dilerseniz web tasarım hakkında daha detaylı bilgileri blog sayfamızda bulunan web tasarım nedir? makalemizi okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz..

Web Tasarım Nedir?

Ben işimi sağlama alırım diyorsanız.

Her alanda olduğu gibi güvenlik dijital dünyanında en önemli argümanları arasında. Bir çok dolandırıcılık, hack, hacklink, warez, virüs gibi internet kullanıcılarının baş belaları çoğunlukla web siteleri üzerinden kitlelere ulaşmaktadır. Sahip olduğumuz iso 27001 bilgi güvenliği sertifikası ile son bir kaç yıldır hiçbir şekilde firmamız tarafından üretilmeyen kodlar yaptığımız web sitelerinde kullanılmamaktadır. Siz de güvenlik bizim için olmazsa olmaz diyorsanız doğru adrestesiniz.

 

Ben işimi sağlama alırım diyorsanız.

Web siteniz sektörünüze has özellikler barındırsın.

Sıradan kalıpların dışında vermek istediğiniz mesajı hakkıyla veren bir yapı kurgulanmalı. İnşaat sektörü ile sağlık sektörü için aynı kalıp bir web sitesi kullanılabilir ama sıradan olur. Sektöre özel hizmet kalemlerine uygun modüller üzerine kurgulanmış, elegant tasarımlar öneririz.

Web siteniz sektörünüze has özellikler barındırsın.

Web sitenizin hızı, sizin hızınızın gerisinde kalmasın.

Sitenizin hızlı olması bir çok açıdan çok büyük önem arz etmektedir. Bunlardan birincisi kullanıcı deneyimi ve kullanım açısından ziyaretçilerin aradıklarına hızlı bir şekilde ulaşması, diğeri ise Google page speed kriterlerine uygun olması ile sitenizin seo ve google adwords açısından yüksek bir kalite puanına ulaşmasıdır. Bu noktada tamamen kendi sunucularımız üzerinden sağladığımız yüksek hızlı hosting ile bu ihtiyacınıza en hızlı çözümü sunmaktayız

Web sitenizin hızı, sizin hızınızın gerisinde kalmasın.

Google da iyi bir sıralama mı istiyorsunuz?

Web siteniz içerik ve kodlama olarak ne kadar kaliteli olursa olsun kullanıcılara ulaşamıyorsa sadece sizi bilen kişilerin girdiği bir web sitesinden öte gidemez. Daha fazla müşteriye ihtiyacınız varsa Google arama motorunda sektörünüzle ilgili aramalarda ilk sayfa üst sıralarda çıkmanız gerekiyor. Bunun için iyi bir seo çalışması (Bknz: Seo) sitenizi kitlelere ulaştıracaktır.

Google da iyi bir sıralama mı istiyorsunuz?

Size özel tasarımla daha iyisine sahip olun.

Web sitesi UX ve UI kriterleri göz önünde bulundurularak yapılmalı ve size özel olmalı. Kafanızdaki fikirlerin tasarımcılarımız ve yazılımcılarımız tarafından gerçeğe dönüştürülmesi mümkün. Herkesin Ferrarisi olsa ferrari iyi bir araba olmazdı. Kalıplarınızın dışına çıkın..

Size özel tasarımla daha iyisine sahip olun.

Teklif İsteyin

Başa Dön